חייג עכשיו: 052-242-2351

חשמלאי בהרצליה

אם אתם מחפשים חשמלאי בהרצליה סביר להניח כי אתם סובלים מאחת הבעיות המוכרות שיש לאנשים בתקופות בהן צריכת החשמל מוגברת. אורות, תנורים, מזגנים, קומקומים, טלוויזיות ועוד מכשירי חשמל רבים אשר עובדים במקביל יוצרים עומס על המערכת.

כמו לכל מערכת חשמל כך גם למערכת החשמל בביתכם יש מגבלה מסוימת. ברגע שרמת המתח הנדרשת עולה על גבול מסוים – המפסק "קופץ" על מנת למנוע את הרס המערכת. הדבר גם יכול לנבוע ממכשיר חשמל תקול אשר יש להחליפו או בגלל שקע פגום אשר חלף זמנו. על מנת לרדת לשורש העניין ולהבין מדוע הנכם סובלים מקצרים והפסקות חשמל– הזמינו בהקדם חשמלאי מוסמך אשר יבצע בדיקה מקיפה ויתקן את הבעיה.

חשמלאי בהרצליה

המלצות על חשמלאי בהרצליה

כדי למצוא חשמלאי טוב תוכלו לקבל המלצות מחברים או שתוכלו לבצע בדיקה בדפי האינטרנט השונים. מכיוון שבעלי מקצוע מסוג זה יכולים להמציא תקלות שלא קיימות ולגבות מאיתנו כספים מיותרים – חושב שתפנו לבעל מקצוע אמין.

אנו ב-"חשמל נתניה" נשמח לתת לכם שירות מעולה במחיר הוגן באזור השרון, כאשר בנוסף לטיפול בתקלות חשמל נבצע עבורכם :

 • התקנת גופי תאורה, תאורת פנים ותאורת חוץ – ללא אור בבית נתקשה מאד להתקיים, כאשר תאורה לקויה אשר ממוקמת לא נכון תיצור אווירה לא נעימה. על מנת להאיר את הבית כראוי נשמח להגיע אליכם ולהתקין תאורה בתוך הבית, בגג או בגינה.
 • התקנה ותיקון של לוחות חשמל – במידה ועברתם לבית חדש או שברצונכם לסדר את לוח החשמל המרכזי הקיים בבית נשמח לעשות זאת עבורכם.
 • וועדי בתים – אנו מבצעים תחזוקה שוטפת עבור וועדי בתים המעוניינים לדאוג לתקינות התאורה בסביבת הבניין, בחדרי המדרגות ובחניה.
 • תשתית למערכת קולנוע ביתית – התחדשתם במערכת קולנוע ? הרשו לנו להכין את תשתית החשמל הדרושה ולהתקין עבורכם את המערכת בצורה אופטימלית.

מספקים לכם חשמלאי באיזור הרצליה 24 שעות ביממה

"חשמל נתניה" עוסקים בעוד מגוון שירותים מלבד השירותים הנ"ל. כלל העבודות מתבצעות ביעילות ובמהירות על ידי אנשי חשמל מנוסים מן השורה הראשונה. פנו אלינו כעת ובואו להאיר את הבית.

חשמלאי בהרצליה 24 שעות ביממה

 

טיפול בתקלות חשמל צריך להיעשות על ידי חשמלאי מקצועי ומוסמך בעל רישיון עבודה מתאים לטיפול בתקלות שונות. שימו לב שיש גם דרגות רישיון שונות המאפשרות טיפול ועבודות חשמל במקרים שונים וחמורים יותר ולא כל חשמלאי מוסמך לטפל בכל תקלה. במרבית התקלות הביתיות גם רישיון בסיסי של חשמלאי עשוי להספיק אולם כדאי לוודא מעט מידע באינטרנט בנושא לבדיקה ראשונה על מנת לחסוך לעצמכם כסף וזמן יקר. חשמל נתניה מספק שירותי חשמל בכל אזור המרכז, החל מטיפול בתקלות חירום ועד לעבודות שוטפות לפרטיים ועסקים. החברה מספקת שירותי חשמל בכל סדר גודל ובמידות הכשרה שונות ומעסיקה רק עובדים מקצועיים בעלי הכשרה בתחום. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון להזמנת השירות.

מה כולל שירות חשמלאי בהרצליה?

שירותי חשמלאי בהרצליה כוללים גם שירותי חירום וגם שירותים שוטפים. ייתכן ותצטרכו טיפול בתקלה נקודתית בלוח החשמל שלכם, התקנה של נקודות חשמל חדשות או טיפול בתקלות קצר שלא מאפשרות אורח חיים תקין. טיפול בתקלות אלה ואחרות יכולות לקרות מדי יום בכל רחבי הארץ וכמובן גם בהרצליה ובאזור המרכז בכלל. ללא חשמל קשה לנו לתפקד וזה עשוי לפגוע גם בבריאות שלנו ושל ילדינו. אתם לא רוצים לחכות יותר מדי וכי כדאי לקרוא בדחיפות לחשמלאי לפתרון הבעיה.

שירות גם לוועדי בתים ובניינים ציבוריים ועסקיים

שירותי תחזוקה לבניינים הם דבר שבשגרה. אנו מכירים שירותי אינסטלציה, חשמל ושירותים נוספים המוצעים לוועדי בתים בבנייני מגורים וכן למבנים ציבוריים ועסקיים שונים. שירותי חשמל הם מהשירותים החשובים ביותר במקומות אלה שכן בלעדיהם כל מערכת החשמל בבניין תקרוס והתקלות עשויות לגרום למעלית לא לעבוד, לחוסר בתאורה בלובי הכניסה ובחדרי המדרגות ולעתים גם להשפיע על החשמל הפרטי של דיירי הבניין אם יש פגיעה בתשתיות משותפות.

נהיה זמינים עבורך גם באמצע הלילה אם צריך

גם עבור בתים פרטיים וגם עבור בתי עסק, בנייני מגורים ומוסדות ציבוריים אחרים אנו נשמח לתת שירות אמין, מקצועי ומהיר ככל האפשר. לשם כך אנו מספקים גם שירות של חשמלאי בהרצליה 24 שעות ביממה וכעת לא תצטרכו לחכות לבוקר לטיפול בתקלות חירום.

חשמלאי מומלץ בהרצליה

על מנת למצוא חשמלאי בהרצליה שבאמת ניתן לסמוך של שירותיו, יש לבצע סקר שוק מעמיק. אנחנו החלטנו לעזור לכם בתהליך המתיש הזה, ולקצר לכם אותו בצורה משמעותית. להלן מגוון השירותים שתציע לכם חברה איכותית בתחום החשמל. בדיוק כמו חברת חשמל נתניה, אשר רבים מתושבי הרצליה ואזור השרון כבר נעזרים בשירותיה.

מה תציע חברה איכותית בתחום?

ישנם מספר שירותים שאותם צריך להציע עסק רציני בתחום החשמל:

 • פתרונות לבעיות עומס – הפקק קופץ ללא סיבה נראית לעין? מכשירי חשמל גורמים לכם לקצר כל הזמן? אתם מדליקים את הטוסטר והמזגן נכבה? כל אלו הינם סימנים לעומס יתר בלוח החשמל. חברה איכותית תשלח לכם חשמלאי בעל הסמכה מתאימה שפשוט יחליף את הלוח החד פאזי לתלת פאזי ויפתור את העניין. 
 • החלפה והוספת חיווט – מעוניינים בעוד נקודות חשמל לשקעים, מתגים או תאורה? גם בזה יוכל לעזור לכם חשמלאי מקצועי, באמצעות החלפת החיווט הישן והבלוי בחדש והוספת חוטי חשמל חדשים בצורה חכמה, אלגנטית ונקייה. 
 • חשמל חכם – הייתם רוצים לשלוט על המזגן, דוד השמש, הקומקום החשמלי, מכונת הכביסה ושאר מוצרי החשמל בלחיצת כפתור פשוטה? אפילו כשאינכם בבית? חברה איכותית בתחום החשמל תוכל לעזור לכם גם בכך, עם התקנה מקצועית של מערכות בית חכם. 
 • חשמלאי 24 שעות אם אתם סובלים מבעיה שאינה סובלת דיחוי (נתקעתם בלי חשמל שעה לפני אירוח, יש קצר וריח שרוף בבית ואתם לחוצים) אין מה להמתין, לסבול או להסתכן. חברה איכותית תהיה זמינה עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ותוכל לשלוח לכם חשמלאי בלילות, בשבתות, בחגים ומתי שרק תזדקקו לכך.  
 • שירותי אחזקה – מחפשים שירותי חשמלאי קבועים במסגרת אחזקת הבניין שלכם או מקום העבודה שאתם מנהלים? גם בכך חברה איכותית תוכל לעזור לכם.

חשמלאי מוסמך בהרצליה

אצלנו בחברת חשמל נתניה מציעים לכם את כל מגוון השירותים שלעיל ועוד הרבה יותר, ועל כן אין זה פלא כי כל מי שמחפש חשמלאי בהרצליה ואזור השרון נוהג להתקשר ישר אלינו. צרו עימנו קשר גם אתם, ותזכו בשירות מקצועי ותמחור הוגן. מצפים לשיחתכם!

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
  נגישות
  פתח צ'אט
  שלום, כיצד נוכל לעזור?